Shop roku 2016

Rovné a flexibilní hadice

Všechny rovné varianty hadic zahrnují klasické rovné slikikonové hadice, ale také flexibilní hadice nebo hadice odolné vůči vysokým teplotám či provozním kapalinám.

Široký sortiment rovných silikonových hadic, které jsou díky 3-vrstvému vyztužení odolnou tkaninou vhodné pro použití zejména v tlakových soustavách vedení vzduchu k turbodmychadlu nebo rozvodu chladicí kapaliny. Hadice je možné dle potřeby zkracovat či kombinovat s dalšími silikonovými hadicemu a spojkami. Ke spojování jednotlivých hadic doporučujeme používat čelisťové T spony, které dokáží...

Více ->

Série silikonových hadic Samco Fluoro je nabízena ve stejných tvarech jako běžné hadice Samco, ale narozdíl od nich dokáží odolávat kontaktu s olejem nebo palivem (benzin / nafta). I přes to však nejsou tyto hadice vhodné pro permanentní kontakt s palivem a v žádném případě není možné je použít jako palivové hadice.

Více ->

Samco Extreme jsou silikonové hadice určené do extrémních podmínek. Díky svému složení a 4-vrstvému provedení dokáží odolávat teplotám v rozmezí -50 až 250°C a jsou tak vhodné pro použití ve vysoce upravovaných závodních motorech a do míst, která jsou namáhána vysokou teplotou.

Více ->

Vysoce flexibilní hadice je možné tvarově přizpůsobit dle potřeby a vytvořit tak z jednoho kusu tvarově komplikovanou hadici pro vedení vody nebo vzduchu. Flexibilní hadice je určena pro použití v teplotách od -50 do 180°C.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi