Shop roku 2016

Silikonová kolena

Silikonová kolena v různých úhlech zahnutí a s různými vnitřními průměry. Ideální jako náhrada za originální gumové hadice či pro stavbu systémů pro vedení tlakového vzduchu jako jsou vedení k intercooleru apod.

Silikonová kolena z 3-vrstvého silikonu v úhlu 45° vyztužená textilií jsou ideální pro tlaková vedení vody a vzduchu. Díky svému složení dokáží odolávat teplotám od -50 do 180°C. Pro zajištění kolen je ideální používat tlakové T-spony, které hadici udrží na místě i při vysokých tlacích.

Více ->

Silikonová kolena z 3-vrstvého silikonu v úhlu 90° vyztužená textilií jsou ideální pro tlaková vedení vody a vzduchu. Díky svému složení dokáží odolávat teplotám od -50 do 180°C. Pro zajištění kolen je ideální používat tlakové T-spony, které hadici udrží na místě i při vysokých tlacích.

Více ->

Silikonová kolena z 3-vrstvého silikonu v úhlu 135° vyztužená textilií jsou ideální pro tlaková vedení vody a vzduchu. Díky svému složení dokáží odolávat teplotám od -50 do 180°C. Pro zajištění kolen je ideální používat tlakové T-spony, které hadici udrží na místě i při vysokých tlacích.

Více ->

Silikonová kolena z 3-vrstvého silikonu v úhlu 180° vyztužená textilií jsou ideální pro tlaková vedení vody a vzduchu. Díky svému složení dokáží odolávat teplotám od -50 do 180°C. Pro zajištění kolen je ideální používat tlakové T-spony, které hadici udrží na místě i při vysokých tlacích.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi