Shop roku 2016

Silikonové spojky

Silikonové spojky včetně spojovacích dílů s kompenzátorem či T-spojky. Ideální pro stavbu systémů vedení vzduchu k intercooleru nebo sání.

Silikonové spojky Samco slouží ke spojování hliníkových kolen a trubek pro vedení k intercooleru nebo sacích trubek ke vzduchovému filtru. 3-vrstvé prvedení s textilním vyztužením je schopné odolávat teplotám v rozmezí -50 až 180°C. Délka všech silikonových spojek je 76mm.

Více ->

Silikonové spojky Samco slouží ke spojování hliníkových kolen a trubek pro vedení k intercooleru nebo sacích trubek ke vzduchovému filtru. 3-vrstvé prvedení s textilním vyztužením je schopné odolávat teplotám v rozmezí -50 až 180°C. Díky kompenzátorů umožňuje spojka navíc vzájemný pohyb mezi jednotlivými spojovanými díly. Délka všech silikonových spojek je 76mm.

Více ->

Silikonové T-spojky Samco slouží ke spojování hliníkových kolen a trubek pro vedení k intercooleru nebo sacích trubek ke vzduchovému filtru. Výstup ze spojky má průměr 25mm a je možné jej využít například k umístění BOV ventilu do tlakové soustavy. 3-vrstvé prvedení s textilním vyztužením je schopné odolávat teplotám v rozmezí -50 až 180°C. Délka všech silikonových spojek je 76mm.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi