Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Armytrix

Výfuky Armytrix patří k naprosté světové špičce a to jak zpracováním a použitými materiály, tak i pokročilými technologiemi. Tento americký výrobce nabízí výfukové soustavy i pro nejvýkonnější supersporty světa, u kterých je podmínkou navýšení výkonu naprosto dokonalé provedení bez kompromisů. Pro výrobu výfuků Armytrix je používán ultralehký titan nebo špičková nerezová ocel. Specialitou je pak technologie Armytrix Valvetronic, která umožňuje pomocí unikátního dálkového ovladače měnit polohu výfukové klapky a tím i zvukový projev motoru. Technologii Valvetronic lze navíc doplnit o mobilní aplikaci, napojenou na OBDII ve voze a díky tomu nejen sledovat vitální funkce vozu, ale také například nastavit úroveň otáček motoru pro otevření klapek v režimu AUTO.

Více
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.