Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

ARMA karbonová sání

Značka ARMA Speed vznikla před více než 25 lety jako přirozený vývoj od automobilových nadšenců k plně profesionálnímu vývojovému týmu, který podílí na množství inovací na trhu sportovních sání. Dnes má tato společnost celosvětové zázemí v Japonsku, USA, Číně nebo v Německu a neustále posouvá své možnosti a limity. Kromě sportovních sání dnes ARMA Speed vyvíjí také špičkové brzdové systémy a dostává tak naplno svému jménu. ARMA totiž v latině znamená "zbraně války" nebo "obranné zbraně". Karbonová sportovní sání v tomto případě znamenají útočnou zbraň, která vám dodává výkon a krouticí moment. Oproti tomu vysoce výkonné brzdy představují obranný štít, který dotváří celek špičkově vyváženého vozu.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem karbonových sání a brzdových systémů ARMA Speed do ČR.

Více
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.