Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018

ARMA karbonová sání

Značka ARMA Speed vznikla před více než 25 lety jako přirozený vývoj od automobilových nadšenců k plně profesionálnímu vývojovému týmu, který podílí na množství inovací na trhu sportovních sání. Dnes má tato společnost celosvětové zázemí v Japonsku, USA, Číně nebo v Německu a neustále posouvá své možnosti a limity. Kromě sportovních sání dnes ARMA Speed vyvíjí také špičkové brzdové systémy a dostává tak naplno svému jménu. ARMA totiž v latině znamená "zbraně války" nebo "obranné zbraně". Karbonová sportovní sání v tomto případě znamenají útočnou zbraň, která vám dodává výkon a krouticí moment. Oproti tomu vysoce výkonné brzdy představují obranný štít, který dotváří celek špičkově vyváženého vozu.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem karbonových sání a brzdových systémů ARMA Speed do ČR.

Více


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.