Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Newsletter
  • Escape6 bude vystavovat na Autoshow 2019!
Největší obchod se sportovními autodoplňky

Přijďte za námi na Autoshow Praha 2019!

Tentokrát to Escape6 rozbalí na 22. ročníku automobilové výstavy Autoshow Praha 2019! A jak jinak než ve vší parádě? Těšit se můžete na upravené vozy, rozhovory, workshopy a další doprovodný program na našem pódiu s LED obrazovkou, a samozřejmě také na kluky a holky z Escape6! Více informací a celý program Escape6 na Autoshow Praha 2019 se dozvíte zde.

Neváhejte a navštivte v termínu od pátku 12. do neděle 14. dubna 2019 výstavu Autoshow Praha 2019, která se letos poprvé pořádá na výstavišti PVA EXPO v Praze – Letňanech!

A nemohli bychom to být my bez naší audiovizuální show! Ta na Vás bude čekat každou celou hodinu v naší hale Escape6 (2D). Jako malou ochutnávku tu pro Vás máme video z Escape6 Prague Car Festivalu 2018, kde jsme pro Vás připravili velmi podobnou expozici.

Buďte s námi neustále v kontaktu
Adresa obchodu:
Escape6 s.r.o., Čestlice 272, 251 01 Čestlice

Tel: 222 519 645, e-mail: info@escape6.cz
Otevřeno: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00
https://www.escape6.cz/ https://instagram.com/escape6.cz/ https://www.facebook.com/Escape6 https://www.youtube.com/user/escape6tuning


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.