Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Newsletter
  • Escape6 Vám přeje veselé Velikonoce
Největší obchod se sportovními autodoplňky

Vrhněte se na Velikonoční úpravy vozů s produkty Foliatec!

Také ve Vás to jarní počasí probouzí fantazii? Odvažte se a vyberte si ze široké palety barev produktů Foliatec! Je čas se odlišit od ostatních.

Co takhle vdechnout život zašlým brzdičům barvou na brzdy v bláznivých barvách? Zkuste sáhnout například po fialové nebo nebesky modré.

Zcela vratně můžete proměnit svá kola stříkanou fólií. Vyzkoušejte třeba naše neonové barvy!

 

Samolepící proužky na obvod kola v mnoha barvách podtrhnou sportovní vzhled každého vozu. V jednoduchosti je síla!

Revoluční magnetické nástavce šroubů dodají Vašim kolům jedinečný vzhled inspirovaný u japonských vozů.

I taková drobnost jako čepičky ventilků přispějí k dokonalému celku Vašeho vozu.

 

Buďte s námi neustále v kontaktu
Adresa obchodu:
Escape6 s.r.o., Čestlice 272, 251 01 Čestlice

Tel: 222 519 645, e-mail: info@escape6.cz
Otevřeno: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00
https://www.escape6.cz/ https://instagram.com/escape6.cz/ https://www.facebook.com/Escape6 https://www.youtube.com/user/escape6tuning


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.