Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
Největší obchod se sportovními autodoplňky

Ohlédnutí za Escape6 Meet 2019

V sobotu se před obchodním centrem v Praze - Letňanech konal již čtvrtý ročník našeho srazu Escape6 Meet. Všem našim návštěvníkům a fanouškům děkujeme za úžasnou atmosféru. Už brzy uvedeme naše video z této skvělé akce, ale pokud by se Vám čekání zdálo dlouhé, můžete si mezitím prohlédnout fotky ze srazu v naší galerii.

Vysoká teplota oleje je vždy velká nepříjemnost. Proto je tu Mishimoto s řešením chlazení oleje ve formě olejového chladiče, který snižuje teplotu oleje a chrání před přehřátím motoru a tím prodlužuje jeho životnost.

Neustále rozšiřujeme sortiment špičkových sportovních silentbloků Powerflex, které pro vůz znamenají delší životnost pneumatik, lepší ovladatelnost a větší bezpečnost!

 

Kompletní sady sportovních kotoučů s vysoce výkonnými brzdovými deskami, vícepístkovými třmeny a potřebným příslušenstvím renomovaného výrobce Forge Motosport.

Turboback výfuk COBB Tuning o průměru 3" pro Ford Focus RS 2016-2018 se skládá z komponentů, které zajišťují nárůst výkonu, vynikající zpracování a zesílení sportovního zvukového projevu. 

Každý Váš letní výlet si zpestřete díky originální vůni California Scents s vůní moře. Dlouhotrvající vůně a neotřelý design to vše představuje California Scents.

 

Showcar Audi RS3 - Dvoubarevná kola BC Forged

Na našich sociálních médiích jste mohli v minulém týdnu zaznamenat, že nám dorazila nová kola pro jeden z našich showcarů, Audi RS3. Jak je u nás v Escape6 zvykem, nejsou to jen tak ledajaká kola. Jedná se o kovaná ALU kola od značky BC Forged model EH168 ve dvou barvách, modré a žluté.

Buďte s námi neustále v kontaktu
Adresa obchodu:
Escape6 s.r.o., Čestlice 272, 251 01 Čestlice

Tel: 222 519 645, e-mail: info@escape6.cz
Otevřeno: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00
https://www.escape6.cz/ https://instagram.com/escape6.cz/ https://www.facebook.com/Escape6 https://www.youtube.com/user/escape6tuning


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.