Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

NRG odpojovač volantu SFI Key Way černý

Odpojovač volantu NRG Innovations pro závodní použití (SFI homologace) v černé barvě s černým zajišťovacím kroužkem.Celý popis

3 490
Cena je včetně DPH
Značka: NRG Innovations
Kód: SRK-R200BK-BK
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Závodní odpojovač volantu NRG Innovations volantu SFI s černým tělem a zajišťovacím kroužkem v černé barvě umožňuje rychle odpojit volant od náby a usnadnit tak nastupování/vystupování.

Tento typ odpojovače vyniká extrémně nízkou váhou a výškou (pouze 4,6 cm), což oceníte ať už stavíte závodní vůz nebo simulátorový stojan.

Odpojovač se montuje mezi sportovní volant s 6-ti děrovou roztečí (MOMO, NRG, Sparco, OMP, Isotta a další) a sportovní nábu volantu. Zajištění volantu je zcela bezpečné díky preciznímu jištění inspirovaného u závodních vozů. Odpojovač se nemůže samovolně odemknout.

Poznámka: tento díl je určen pouze pro sportovní účely, není schválen pro provoz na veřejných komunikacích. Nelze zapojit klakson, který je původně umístěný ve volantu.

Naše společnost je přímým dovozcem doplňků NRG Innovations z USA do České republiky.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.