Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Odpojovač sportovního volantu, černý

Praktický odpojovač sportovního volantu kompatibilní s většinou sportovních 6-děrových volantů (MOMO, Sparco, NRG Innovations, OMP, Isotta a další), černý.Celý popis

1 990
Cena je včetně DPH
Značka: Escape6
Kód: AEQR-003
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Odpojovač sportovního volantu (rychloupínací nába) kompatibilní s většinou sportovních 6-děrových volantů (MOMO, Sparco, NRG Innovations, OMP, Isotta a další), černý.

Pro odpojení volantu stačí přitáhnout k sobě zámek náby a tahem volant od náby odpojit. Zpětnou montáž provedete jednoduše provedením opačného postupu. Systém je zcela bezpečný, nehrozí odpojení náby za jízdy.

Rychloupínací nába je atraktivní designový prvek inspirovaný u závodních vozů. Zároveň slouží jako ochrana před odcizením vozu.

Odpojovač je třeba kombinovat s nábou sportovního volantu se stejnou roztečí děr jakou má volant a odpojovač (MOMO, Sparco, NRG Innovations, OMP, Isotta a další). 

Celková délka: 67 mm
Délka po namontování (vzdálenost mezi nábou a volantem): 52 mm
Rozteč děr: 6x70 mm
Průměr odemykacího mechanismu: 63 mm

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.