Shop roku 2017

Oblečení a výbava jezdců

Nabízíme nejen kompletní vybavení pro jezdce, spolujezdce a mechaniky, ale také širokou nabídku oblečení a doplňků firem, které na českém trhu zastupujeme. Pro sportovní a závodní účely tak v naší nabídce naleznete závodní kombinézy, boty i rukavice a to jak pro motorsport, tak pro karting. Dále u nás najdete široký výběr helem a dalších ochranných prvků jako jsou HANS, ochranné límce nebo ochranné krunýře.

Obrovskému zájmu a univerzálnímu využití se těší pracovní rukavice Mechanix. Tento americký výrobce špičkových rukavic dodává své rukavice do těch nejvyšších motoristických soutěží včetně NASCAR a Daytona 500, ale také například speciálním vojenským jednotkám SEALS, US Army, elitním policejním jednotkám apod. 

Kromě oblečení pro závodníky a mechaniky u nás naleznete také širokou nabídku oblečení a doplňků, které dotvářejí image značek, jejichž produkty pro vás do ČR dovážíme. Zakoupit tak můžete propagační předměty naší společnosti Escape6, výrobce vzduchových podvozků Airlift Performance, exkluzivních kol Vossen, špičkové autokosmetiky Meguiar's, spoilerů ABT Sportsline nebo podvozkových komponentů H&R či KW Automotive a mnoho dalších.

Více

Rukavice tvoří přímé spojení řidiče či mechanika s okolním světem. Ať už hledáte závodní rukavice pro řízení nebo špičkové rukavice pro mechaniky, najdete u nás to pravé. Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími, abychom Vám zajistili maximální bezpečnost, komfort a efektivitu. Rukavice Mechanix Wear® jsou světovou jedničkou mezi pracovními a taktickými rukavicemi. Tato americká společnost...

Více ->

Široká nabídka kombinéz a overalů pro Motorsport, Karting i pro mechaniky a zázemí. Najdete zde kombinézy i s homologací FIA pro vrcholné automobilové soutěže. Vybírat můžete z mnoha velikostí a barevných provedení.

Více ->

Vybírejte ze široké nabídky bot pro použití v motorsportu, pro motokárové závody, ale i pro volný čas, které podtrhnou Váš styl ve voze i mimo něj. Pro motorsport a karting u nás naleznete i boty s homologací FIA.

Více ->

V naší nabídce naleznete helmy otevřené i integrální vhodné pro silniční provoz i pro vrcholné závodní disciplíny. Helmy jsou opatřeny homologací ECE nebo pro závodní účely FIA. Naleznete zde helmy z polykarbonátu, ale i ultralehké helmy z uhlíkových vláken.

Více ->

Nejdůležitějším aspektem současného závodění je bezpečnost jezdců. Právě proto nabízíme kompletní sortiment nehořlavého prádla od ponožek až po kukly. Pro běžné použití nabízíme i základní kukly za výhodné ceny.

Více ->

Ve snaze zajistit maximální bezpečí závodním jezdcům vyvinuly světové firmy ve spolupráci s FIA ochranné límce pro oblast hlavy a krční páteře. Nabízíme tyto ochranné límce pro různé druhy automobilových soutěží. Navíc v naší nabídce naleznete ochranné krunýře a vesty pro použití při motokárových a hobby závodech.

Více ->

Ukažte svůj styl i mimo vůz díky široké kolekci doplňků jednotlivých světových výrobců včetně vlastní kolekce Escape6. Naleznete zde také mnoho tipů na dárek pro všechny příležitosti, které udělají radost každému automobilovému fandovi.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi