Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

PIAA DR305 bodové LED denní svícení 2x 5 světelných LED modulů, homologované

Kompaktní bodové LED denní svícení PIAA DR305 s homologací pro použití na veřejných komunikacích se skládá ze dvou modulů po 5 LED světelných bodech. Jedná se o nejuniverzálnější denní svícení na trhu.Celý popis

5 790 Kč
4 632
Cena je včetně DPH
Značka: PIAA
Kód: DK309BX
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Kompaktní bodové denní svícení PIAA DR305 se přizpůsobí jakémukoliv tvaru a velikosti nárazníku či mřížky. Každý ze dvou modulů obsažených v balení obsahuje 5ks vysoce svítivých LED s téměř neomezenými možnostmi montáže. Denní svícení je voděodolné a homologované pro použití na veřejných komunikacích. Sada je dodávána včetně kompletní kabeláže pro zapojení.

Bodové denní svícení PIAA má evropskou homologaci pro použití na veřejných komunikacích.

Při rozsvícení potkávacích světlometů denní svícení automaticky pohasne na úroveň pozičního světla s odběrem pouhých 2,5 W.

Základní vlastnosti a parametry:
- průměr každého světelného LED bodu: 30 mm
- v balení jsou 2 světelné moduly po 5 ks LED bodů
- celkový výkon při použití jako denní svícení: 19,5 W
- celkový výkon při použití jako poziční světlo: 2,5 W
- 100% voděodolné
- unikátní montážní adaptér pro 360° variabilitu
- homologace pro použití na veřejných komunikacích (ECE R87 / R7 / SAE / CCC)

Denní svícení PIAA zajistí dokonalou viditelnost vašeho vozu pro ostatní řidiče nebo chodce a tím výrazně zvyšuje bezpečnost provozu.

Naše společnost Escape6 s r.o. je přímým dovozcem autožárovek a světlometů PIAA z Japonska do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.