Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

KW prachovky

KW Automotive originální prachovky chránicí pístnici tlumiče před nečistotami. Jedná se o náhradní díl pro případ, kdy je nutné původní prachovky na sportovním podvozku z důvodu opotřebení nebo poškození vyměnit.


Zobrazuje se Vám 1 ze 1 produktů
Nejprodávanější
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
KW prachovka
Kód: KWDUST
KW prachovka
Náhradní originální prachovka tlumiče KW slouží jako náhrada prachovek dodávaných se sportovními a výškově stavitelnými podvozky KW, když je nutná jejich výměna z důvodu poškození nebo opotřebení.
od 159,- Kč
Detail
1 ks na cestě
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.