Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
Shop roku 2017
ÚVOD > PODVOZKY > ROZŠIŘOVACÍ PODLOŽKY H&R

Rozšiřovací podložky H&R

Rozšiřovací podložky H&R jsou vyrobeny z vysokopevnostní hliníkové slitiny a jsou eloxovány pro maximální odolnost proti korozi. Ve srovnání s běžnými ocelovými podložkami jsou až o 70% lehčí. Rozšiřovací podložky H&R je možné zakoupit pro téměř všechny běžné vozy a ve většině případů jsou podložky opatřeny evropskou homologací TÜV.

V sortimentu H&R naleznete i kolové šrouby a štefty se standardní i prodlouženou délkou.

Přednosti podložek H&R:
- přesná výroba pomocí nejmodernější CNC technologie
- vyrobeno z vysokopevnostní slitiny hliníku
- vysoce účinná antikorozní úprava
- k dispozici pro téměř všechny typy vozidel
- evropská homologace TÜVAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.