Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

HKS

Se stále se rozšiřujícím se použitím elektronicky nastavitelných tlumičů u nových vozů znamená použití standardního výškově stavitelného podvozku ztrátu možnosti volby jízdních režimů a také nutnost odstínit elektroniku podvozku, aby nedocházelo k chybovým hlášením z řídicí jednotky. Řešením je výškově nastavitelný pružinový kit HKS Hipermax Touring, který pri zachování továrních elektronických tlumičů nabízí možnost plynulého snížení.

HKS Hipermax Touring logo


Zobrazuje se Vám 1 ze 1 produktů
Nejprodávanější
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
HKS Hipermax Touring výškově nastavitelný pružinový kit pro Toyota Supra A90 (MK5) 2019- 3.0 V6
Kód: 80280-AT001
HKS Hipermax Touring výškově nastavitelný pružinový kit pro Toyota Supra A90 (MK5) 2019- 3.0 V6
HKS Hipermax Touring výškově nastavitelný pružinový kit pro Toyota Supra A90 (MK5) 3.0 V6 umožňuje plynulé snížení 25-48 mm / 0-50 mm při zachování továrních elektronických tlumičů a možnosti měnit jízdní režimy.
34 092,- Kč
Koupit
Dodání na dotaz
doprava zdarma
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.