Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Powersprint nerezová příruba pro lambda sondu M18x1,5 s ocelovou záslepkou, materiál Nerez AISI 304

Powersprint příruba pro lambda sondu se závitem M18x1,5 dodávaná s ocelovou záslepkou.Celý popis

250
Cena je včetně DPH
materiál

Nerez AISI 409
219 Kč

Nerez AISI 304
250 Kč
Značka: Powersprint
Kód: 900817
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Powersprint příruba pro lambda sondu se závitem M18x1,5. Příruba pro lambda sondu je určena pro navaření do potrubí. Se šroubovací ocelovou záslepkou.

Příruba je dostupná ve dvou materiálových variantách:

AISI 409 = Feritická nerezová ocel je ideální pro použití v automobilovém průmyslu, zejména pro výrobu výfuků a jejich součástí. Tyto oceli dlouhodobě odolávají koroznímu prostředí mořské vody a korozi na napětí. Vzhledem k různorodému složení se na povrchu nerezové oceli mohou objevit stopy koroze, které však nemají vliv na strukturální pevnost dílu. Pokud upřednostňujete estetickou stránku a vyžadujete, aby příruba nenesla známky ani povrchové koroze, doporučujeme použít přírubu z nerezové oceli AISI 304.

AISI 304 = austetická nerezová ocel s vynikajícími antikorozními vlastnostmi včetně vysoké mezikrystalové antikorozní odolnosti při svařování. Velmi snadno svařovatelná. Může se u ní objevit zbytkový magnetismus. Jedná se o nejpoužívanější typ nerezové oceli.

Naše společnost Escape6 je oficiálním dovozcem značky Powersprint, pod kterou jsou nabízeny prvotřídní výfukové produkty pro motorsport, vyráběné z nerezové oceli.

Jednotlivé výfukové komponenty Powersprint Construct jsou ideální pro individuální stavbu sportovních a závodních výfukových systémů. Výfukové díly v řadě Construct jsou nabízeny v mnoha průměrech od 32mm do 127mm se sílou stěny trubek 1,5mm. V řadě Construct jsou dále nabízené děrované absorpční trubky, výfukové trubky, kolena, redukce, spojky, křížení, rozbočení, svody, pružné díly, flexitrubky, příruby, tlumící vata, tlumící rohože, výfukové klapky, koncovky, tepelné izolace, atd. V nabídce najdete i složitější komponenty jako závodní katalyzátory, výfukové svody, závodní a sportovní výfukové systémy pro konkrétní vozy, sportovní koncové tlumiče nebo jen dekorační koncovky výfuků.

stavba-nerezovych-vyfuku-powersprint-construct

Parametry a specifikace

Typ výfuku
příruba k lambda sondě

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.