Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Powersprint závodní nerezové svody pro BMW E46 325i/330i Z3 Z4 00-04, 6-válec

Závodní výfukové systémy Powersprint jsou vyráběny ze špičkového nerezu AISI 304 (V2A, 1.4301 nebo X5CrNi 18-10). Tlumiče pracují výhradně na absorpčním principu, snižují tlak výfukových plynů a napomáhají ke zvýšení výkonu. Pokud není uvedeno jinak, nejsou výfuky Powersprint opatřeny homologací, jelikož jsou primárně určeny pro závodní účely.Celý popis

16 517 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Powersprint
Kód: 990426
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Powersprint závodní nerezové svody pro BMW E46 325i/330i Z3 Z4 00-04, 6-válec s průměrem vedení 38 mm / 48 mm

Systém obsahuje:
Svody

Tento výfukový systém je primárně určen pro závodní účely a není opatřen homologací pro silniční provoz.

Značka Powersprint představuje špičkové řešení v oblasti sportovních a závodních nerezových výfukových systémů. Od výfukových komponentů, přes katalyzátory, tlumiče výfuku až po kompletní výfukové systémy nabízí Powersprint ideální řešení. Mnoho dílů Powersprint, zejména ze stavebnicového systému Construct, je také vhodné jako náhrada za vadné originální výfuky.

Naše společnost Escape6 je oficiálním dovozcem značky Powersprint, pod kterou jsou nabízeny prvotřídní výfukové produkty pro motorsport, vyráběné z nerezové oceli.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.