Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

PROSPORT univerzální držák přídavného budíku s průměrem 52mm na palubní desku

Univerzální držák přídavného budíku PROSPORT určený pro umístění jednoho budíku o montážním průměru 52mm. Držák je pro nejlepší výhled na přídavný budík mírně zkosený na stranu řidiče a je tak vhodný pouze pro vozy s levostranným řízením. Montážní otvor je pro maximální stabilitu budíku frézován velmi těsně a u některých budíků tak může vzniknout potřeba otvor pouze minimálně obrousit.Celý popis

349
Cena je včetně DPH
Kód: MP-21601B
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Univerzální držák PROSPORT Performance na jeden přídavný budík o montážním průměru 52mm. Držák je vyrobený z černého ABS plastu a pro nejlepší možný výhled na zobrazované hodnoty na budíku je zkosený směrem na stranu řidiče.

POZOR: Montážní otvor je pro maximální stabilitu budíku frézován velmi těsně a u některých budíků tak může vzniknout potřeba otvor pouze minimálně obrousit. Nejedná se však o vadu.

Držák je vzhledem ke zkosení na jednu stranu vhodný pouze pro vozy s levostranným řízením

Naše společnost je přímým dovozcem přídavných budíků PROSPORT do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.