Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Racingline Performance úprava řídicí jednotky OEM+ Stage 1 pro VW Passat B6 2.0 TFSI 2005>2008 s motorem BWA, navýšení z 200 na 253>263 k / z 280 na 366>380 Nm

Úprava softwaru řídicí jednotky od Racingline Performance nese jméno OEM+, které dokonale odráží vývoj a přístup využívající tovární OEM technologie, které Racingline Performance vkládá do každého softwaru určeného ke zvýšení výkonu motoru vašeho vozu. Díky tomu dosahuje nejen skvělých hodnot a průběhu výkonu a točivého momentu, ale také dokonale respektuje bezpečnostní limity stanovené výrobcem vozidla. To vše je navíc podpořeno 20 lety zkušeností s vývojem a stavbou závodních vozů.Celý popis

18 150 Kč
Cena je včetně DPH
Kód: PSTB6BWASTAGE1
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Racingline Performance OEM+ logoZvýšení výkonu vozu pomocí softwarové úpravy Racingline Performance OEM+ je nejefektivnějším způsobem, jak zlepšit jízdní schopnosti vašeho vozu. OEM+ totiž neupravuje stávající software řídicí jednotky, ale v souladu s postupy a přístupem výrobce vozu vytvořil pro každou jednotlivou aplikaci zcela vlastní software dokonale využívající potenciál každého jednotlivého typu motoru.

 

 

Britská společnost Racingline Performance vyvíjí špičkové performance díly již dvě desetiletí a díky tomu je dnes jedním z prestižních dodavatelů těchto dílů pro vozy koncernu Volkswagen/Audi. Ale samotnými performance díly to zdaleka nekončí. V posledních letech pracoval Racingline Performance intenzivně na vývoji ucelené nabídky softwarových úprav pro řídicí jednotky motorů a automatických převodovek DSG, aby mohl zůročit své mnohaleté zkušenosti v profesionálním motorsportu a nabídnout je i běžným uživatelům na běžných silnicích i track days. Dle zvolené úrovně úpravy je software OEM+ dokonale přizpůsoben originálním motorovým dílům výrobce voze nebo stále se rozrůstající nabídce vlastních performance dílů.
Díky tomu nabízí aktuálně Racingline Performance nejucelenější nabídku pro úpravu vašeho vozu Volkswagen / Audi / Seat / Škoda.

Úpravu softwaru řídicí jednotky nelze provézt dálkově a nejedná se ani o dodatečný modul, který je třeba instalovat do složité elektroniky vašeho vozu. Všechny úpravy jsou prováděny přímo na adrese našeho showroomu viz KONTAKT.

 

Každá jednotlivá mapa softwaru Racingline Performance OEM+ vzniká zcela od základu stejně tak, jak vznikají originální nastavení výrobcem vozu.
Software Racingline Performance OEM+ nevzniká jen s účelem dosažení maximálních papírových hodnot, ale narozdíl od řady jiných dbá na dokonalou kalibraci a hladký průběh výkonnové křivky.
Racingline Performance naplno využívá svých zkušeností na poli závodních aut a velmi úzkých vazeb s výrobcem vozu, díky čemuž je zajištěno, že nebudou přemáhány motorové díly.
Žádná jiná společnost na světě nenabízí tak komplexní sortiment performance dílů, které dokonale fungují právě se softwarem OEM+. Ten díky tomu naopak dokáže využít plný potenciál těchto dílů.
Už žádné poplatky za upgrade na novou verzi softwaru. Pokud se rozhodnete v budoucnu pro upgrade např. na Stage 2 nebo dokonce Stage 3, samotnou softwarovou úpravu provedeme zcela zdarma.
Ať už se z jakéhokoliv důvodu chcete vrátit k původnímu nastavení, software Racingline Performance OEM+ umožňuje návrat k software mapě, která byla ve voze nahrána těsně před změnou na OEM+.

 

V závislosti na konkrétním voze a motorizaci nabízí Racingline Performance několik stupňů úpravy OEM+. Základní a nejoblíbenější úpravou je Stage 1, která nevyžaduje žádné další hardware úpravy a je navržena pro jinak zcela sériový vůz. Dalším krokem je pak Stage 2, která už s sebou nese potřebu dalších úprav (minimálně sportovní sání a úpravu výfuku). Vrcholem je pak Stage 3, která již vyžaduje rozsáhlé úpravy včetně výměny turbodmychadla. Konkrétní seznam dílů, které jsou potřebné pro stupně úpravy Stage 2 a Stage 3 vám samozřejmě poskytneme během konzultace před přehráním softwaru.

Veškeré kalibrace a měření pro software Racingline Performance OEM+ probíhaly s použitím performance dílů Racingline Performance. Pokud máte ve výběru dílů vlastní preference, bude v případě kvalitních komontentů fungovat software OEM+ správně i s těmito díly, ale nelze garantovat dosažení deklarovaných hodnot a průběhu.

Poznámka: Všechny uvedené hodnoty vztahující se k úpravě OEM+ jsou přesné a vychází z reálných měření. I přes to je však možné, že se výsledné hodnoty naměřené na upraveném voze mohou mírně lišit v závislosti na mnoha faktorech, jakými jsou zejména kvalita paliva, stav motoru, další úpravy vozu a také konkrétní metoda měření výkonu.

 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.