Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Osobní údaje

E-mail: *

Jméno: *

Příjmení: *

Telefon: *

Fakturační adresa

Pokud nezaškrtnete volbu "Chci zboží doručit na jinou adresu" fakturační údaje slouží také jako údaje pro doručení objednávky.
Název firmy:
Ulice a číslo domu: *

Město: *

PSČ: *

Země: *

Firemní údaje

IČ:

DIČ:

Chci nakupovat s 0% DPH

Naše společnost má daňové identifikačního číslo přidělené pro účely DPH v členském státě EU.
IČ DPH:

Zboží chci doručit na jinou adresu než fakturační

Název firmy:
Ulice a číslo domu: *

Město: *

PSČ: *

Přihlašování

heslo:

ověření hesla:


Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Nemám zájem o zasílání newsletteruAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.