Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktor Hertz SV 250.1

Reproduktor Hertz SV 250.1Celý popis

3 190 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: SV 250.1
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Středový reproduktor Hertz SV 250.1

SV 250.1 je nejvšestrannějším středovým reproduktorem pro SPL instalace. Stejně jako subwoofery SX, i SV 250.1 má pevnou, robustní konstrukci a jako všechny ostatní komponenty SPL Show od Hertzu, využívá měděnou cívku navinutou na dvouvrstvém provedení KSV, pro vysokou tepelnou a mechanickou schopnost i v extrémních podmínkách. Voděodpudivá membrána z lisovaného papíru vyniká svojí lehkostí. Oboustranně tlumené tkaninové obložení zajišťuje linearitu i za extrémních podmínek, což přispívá k vysokým hodnotám SPL výkonu.

Hlavní vlastnosti reproduktoru Hertz SV 250.1

  • Feritový magnet s vysokou hustotou pro špičkový výkon SPL
  • Dvouvrstvá měděná cívka, navinutá na KSV - pro vynikající tepelné a mechanické schopnosti
  • Vysokonapěťové, pocínované svorky
  • Tlumené tkaninové obložení - pro maximální lehkost a extrémní výkon
  • Membrána z lisovaného papíru, voděodpudivá 
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.