Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktory Hertz DCX 570.3

Reproduktory Hertz DCX 570.3Celý popis

1 590
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: DCX 570.3
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Koaxiální 2pásmové reproduktory Hertz DCX 570.3

5 x 7" koaxiální reproduktory Hertz DCX 570.3 jsou navrženy s maximální péčí, aby poskytovaly lineární frekvenční odezvu a zajišťovaly vysokou spolehlivost. Neodymový magnet, PEI kopulovitý výškový reproduktor, vestavěné výhybky a membrána z lisovaného papíru poskytují optimální poměr mezi instalací a zvukem, který je plný dynamiky a radosti z poslechu.

Hlavní vlastnosti reproduktorů Hertz DCX 570.3

  • Čistá měděná cívka, navinutá na conex, pro maximální lehkost
  • Papírová membrána odpuzující vodu
  • Neodymový výškový reproduktor s PEI kupolí, pro kompaktnost a výkon ve vysokých frekvencích
  • Lakovaný koš
  • Pocínované, vysokoproudé svorky
  • Postříbřené olověné vodiče pro maximální spolehlivost a vodivost
  • Ochranný kryt magnetu z butylové gumy, odolný proti nárazům a otěru
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.