Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktory Hertz K 165

Reproduktory Hertz K 165Celý popis

1 590 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: K 165
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Komponentní 2pásmové reproduktory Hertz K 165

Jednoznačně jedny z nejlepších reproduktorů na světě v ceně do 2500,- (99 €) jsou reproduktory Hertz K 165 Uno, které jsou vybaveny 24 mm neodymovým výškovým reproduktorem s PEI kalotou, která zajišťuje vynikající reprodukci vysokých frekvencí v kompaktní velikosti. Papírová membrána typu V-Cone je optimalizována pro výjimečný výkon i mimo osu vyzařování, což zajišťuje přesný stereofonní zvuk, vysoký výkon a pevné basy. 25 mm cívka, poháněná feritovým magnetem s vysokou hustotou toku, nabízí vysoce dynamické ovládání výkonu pro silný nezkreslený zvuk. Výhybka 6dB / Oct je integrována v těle výškového reproduktoru pro rychlou instalaci do vozidla.

Hlavní vlastnosti výškových reproduktorů Hertz T 24

  • Průměr kaloty 24 mm
  • Integrované výhybky 6 dB / Oct
  • Montážní příslušenství pro povrchovou nebo vestavěnou montáž součástí balení

Hlavní vlastnosti středobasových reproduktorů Hertz V 165

V-cone® design pro nejlepší odezvu mimo osu, jasný detail s vysokou frekvencí a silné basy

Vysoká citlivost a hluboká basová odezva

Měděná 25 mm cívka

Feritový magnet s vysokou hustotou toku 80 mm (3,15") pro silný nezkreslený zvuk

Koš chráněný lakováním, odolným proti otěru

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.