Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktory Hertz ML 1650.3

Reproduktory Hertz ML 1650.3Celý popis

8 490 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: ML 1650.3
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Středobasové reproduktory Hertz ML 1650.3

S reproduktory ML 1650.3 Legend designéři Hertz opět zvýšili limity dosažitelného výkonu pro komponenty určené k instalaci do dveří. Pro dosažení těchto výsledků provedli pracovníci výzkumu a vývoje rozsáhlé sezení ve vozidle, poté, co postavili několik prototypů se simulační metodou FEA a testovali je s celou řadou měření provedených se sadou Klippel®. Pro zajištění mimořádné manipulace s výkonem a velmi vysoké tepelné stability i při stopách zvláště bohatých na basové frekvence, ML 1650.3 Legend obsahuje 36 mm hlasovou cívku. Tato velikost zajišťuje nejlepší kompromis mezi ovládáním výkonu a vysokofrekvenční odezvou. Geometrie kužele byla podrobena hloubkovým studiím se simulacemi FEA, to vedlo k optimalizaci profilu V-cone®. K reprodukci nejmenšího frekvenčního spektra, kužel potřebuje pohybovat pozoruhodným množstvím vzduchu, takže je nucen dělat dlouhé "výlety" a pohybuje se jako píst. Profil V-cone® zabraňuje deformaci kužele, což zajišťuje, že „píst“ pracuje ve správné poloze a maximalizuje tak produkci akustického tlaku.

Hlavní vlastnosti středobasových reproduktorů ML 1650.3 Legend

  • Neodymový magnet optimalizovaný se simulacemi FEA pro skutečnou dynamiku a maximální kontrolu
  • Hliníkový kryt pro lineární impedanční modulaci a nízké zkreslení
  • Dvouvrstvá cívka 36 mm navinutá na polyamidovém výlisku pro mimořádný výkon
  • Exponenciální V-cone® s optimalizovanou geometrií pro maximální linearitu a rozptyl na střední frekvenční rozsah
  • “Boundary Free” pryžový prostor IIR pro lepší efektivitu a širší frekvenci basů
  • Kužel z lisované buničiny s bavlněnými vlákny, kombinující tuhost a lehkost
  • Tříramenný koš z hliníkové slitiny s větracími otvory
  • Elegantní hrana s logem Hertz obráběná na CNC
  • Hliníková mřížka s logem Hertz
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.