Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktory Hertz SV 165.1

Reproduktory Hertz SV 165.1Celý popis

4 290 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: SV 165.1
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Středové reproduktory Hertz SV 165.1

Reproduktory Hertz SV 165.1 můžou být použity pro systémy, kde je kladen důraz na velmi vysoký výkon. Stejně jako subwoofery Hertz SX, i SV 165.1 má pevnou, robustní konstrukci a stejně jako všechny ostatní komponenty SPL Show, využívá měděnou cívku navinutou na dvouvrstvém KSV, pro vysokou tepelnou a mechanickou odolnost i v extrémních podmínkách. Membrána je vyrobena z voděodpudivého lisovaného papíru. Oboustranně tlumené tkaninové obložení zajišťuje linearitu i za extrémních podmínek, což přispívá k vysokým hodnotám výkonu.

Hlavní vlastnosti reproduktorů Hertz SV 165.1

  • Feritový magnet s vysokou hustotou pro špičkový výkon
  • Dvouvrstvá měděná cívka, navinutá na KSV - pro vynikající tepelné a mechanické schopnosti
  • Vysokonapěťové, pocínované svorky
  • Membrána z lisovaného vícevrtsvého papíru, který je voděodpudivý
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.