Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktory Hertz SV 200L

Reproduktory Hertz SV 200LCelý popis

5 490 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: SV 200L
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Středobasové reproduktory Hertz SV 200L

Reproduktory Hertz SV 200L byly navrženy tak, aby poskytovaly extrémní výkon. Hertz SV 200L má čistou měděnou cívku navinutou na KSV a velký feritový magnet s vysokou hustotou pro špičkový výkon SPL. Reproduktor využívá proprietární technologii V-cone® s memrbánou vyrobenou z buničiny s bavlněným vláknem a bezztrátovým polymerním pryžovým závěsem, který nabízí výkonnou nízkofrekvenční odezvu a nejlepší rozptyl mimo osu.

Hlavní vlastnosti středobasových reproduktorů Hertz SV 200L

  • Feritový magnet s vysokou hustotou pro špičkový výkon SPL
  • Dvouvrstvá měděná cívka, navinutá na KSV, pro vynikající tepelné a mechanické schopnosti
  • Odvzdušněná spodní deska zlepšuje linearitu a tepelný rozptyl
  • Vysokonapěťové, pocínované svorky
  • Membrána z buničiny smíšená s bavlněným vláknem pro špičkovou nízkofrekvenční odezvu
  • V-cone® pro nejlepší rozptyl mimo osu a detail střední frekvence
  • Bezeztrátový polymerový kaučuk použit na závěsu, pro maximální citlivost
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.