Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Rieger tuning boční práh s prolisem a výřezem pro Opel Astra G 3-dvéř.

Boční práh Rieger tuning s prolisem a výřezem určen k montáži na vozy Opel Astra G 3-dvéřové modely je dodáván v plastu ABS, bez laku, přirpaven pro případné lakování do barvy vozu nebo v karbonovém vzhledu, který nevyžaduje žádné další lakování.Celý popis

1 512 Kč
Cena je včetně DPH
Provedení:
--- vyberte ---
Levý, plast ABS, Carbon-look
Pravý, plast ABS, Carbon-look
Levý, plast ABS, bez laku
Pravý, plast ABS, bez laku
Model:
--- vyberte ---
Coupé/Cabrio
Hatchback/Notchback/Fastback
Značka: Rieger Tuning
Kód: Y 00051114x
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Tento boční práh pasuje na vozy Opel Astra G pouze 3-dvéřové modely. Práh je dodáván v plastu ABS, bez laku, připraven pro případné lakování do barvy vozu nebo v karbonovém vzhledu, který nevyžaduje žádné další lakování.

Díl je určen pro vozy:
Opel Astra G 3-dvéř.
Opel Astra G Cabrio
Opel Astra G Coupé
Opel Astra G Hatchback
Opel Astra G Notchback
Opel Astra G Fastback

Součástí balení:
1ks bočního prahu (levý nebo pravý)
certifikát TUV
montážní příslušenství

Povrchová úprava:
plast ABS, bez laku
plast ABS, Carbon-look

Výrobky v provedení PUR, sklolaminát, ABS plast nebo ABS plast Carbon-look jsou dodávány bez lakování. S výjimkou ABS plastu Carbon-look je nezbytné tyto díly před finálním namontováním nalakovat do požadovaného odstínu. Výrobky v černém lesklém provedení již mají finální povrchovou úpravu.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem spoilerů Rieger Tuning do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.