Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Rieger Tuning nástavec bočního prahu pro Volkswagen Golf VIII 3/5-dvéř. r.v. od 12/2019

Nástavec bočního prahu Rieger Tuning určen k montáži na vozy Volkswagen Golf VIII 3-dvéřové a 5-dvéřové modely s rokem výroby 12/2019-. Dodáván ve dvou provedeních v plastu ABS bez laku, připraven pro případné lakování do barvy vozu nebo v černém lesklém provedení, který nevyžaduje žádné další lakování.Celý popis

4 312 Kč
Cena je včetně DPH
Provedení:
--- vyberte ---
Levý
Pravý
Povrchová úprava:
--- vyberte ---
plast ABS, bez laku
plast ABS, lesklá černá
Značka: Rieger Tuning
Kód: Y 00059601x
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Tento nástavec bočního prahu pasuje na 3-dvéřové i 5-dvéřové modely vozu Volkswagen Golf VIII s rokem výroby od 12/2019. Nástavec je dodaván ve dvou provedeních v plastu ABS bez laku nebo v plastu ABS v černém lesklém provedení.

Díl je určen pro vozy:
Volkswagen Golf VIII 3-dvéř, r.v. od 12/2019
Volkswagen Golf VIII 5-dvéř, r.v. od 12/2019

Součástí balení:
1ks bočního prahu (levý nebo pravý)
certifikát TUV

montážní materiál

Povrchová úprava:
plast ABS, bez laku
plast ABS, černá lesklá

Výrobky v provedení PUR, sklolaminát, ABS plast nebo ABS plast Carbon-look jsou dodávány bez lakování. S výjimkou ABS plastu Carbon-look je nezbytné tyto díly před finálním namontováním nalakovat do požadovaného odstínu. Výrobky v černém lesklém provedení již mají finální povrchovou úpravu.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem spoilerů Rieger Tuning do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.