Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Rieger tuning patka na zadní okno pro BMW řady 3 E36 Coupé, r.v. od 01/90-12/99

Patka na zadní okno Rieger tuning určena k montáži na vozy BMW řady 3 E36 modely Coupé s rokem výroby od 01/1990 - 12/1999 je dodávána v plastu ABS, bez laku, připravena pro případné lakování do barvy vozu nebo v karbonovém vzhledu, který nevyžaduje žádné další lakování.Celý popis

1 232 Kč
Cena je včetně DPH
Povrchová úprava:
Vyberte povrchovou úpravu:
plast ABS, bez laku
plast ABS, Carbon-look
Značka: Rieger Tuning
Kód: K 00049043x
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Tato patka pasuje pouze na modely Coupé vozu BMW řady 3 E30 s rokem výroby od 01/1990 - 12/1999. Patka je dodávána v plastu ABS, bez laku nebo v karbonovém vzhledu.

Díl je určen pro vozy:
BMW řady 3 E30 Coupé, r.v. od 01/90-12/99

Součástí balení:
patka zadního okna
certifikát TÜV
montážní materiál

Povrchová úprava:
plast ABS, bez laku
plast ABS, Carbon-look


Výrobky v provedení PUR, sklolaminát, ABS plast nebo ABS plast Carbon-look jsou dodávány bez lakování. S výjimkou ABS plastu Carbon-look je nezbytné tyto díly před finálním namontováním nalakovat do požadovaného odstínu. Výrobky v černém lesklém provedení již mají finální povrchovou úpravu.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem spoilerů Rieger Tuning do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.