Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

ROTIFORM AeroDisc pro kola LAS-R, RSE a BUC-M

Plastový kryt kola ROTIFORM AeroDisc pro změnu designu kol ROTIFORM LAS-R, RSE a BUC-M v rozměru 8,5x19". Dostupné v černé a bílé barvě s možností stažení nebo vyrobení vlastních designových polepů.Celý popis

3 990
Cena je včetně DPH
Barva

Bílá

Černá
Značka: Rotiform
Kód: AERODISC
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Změna designu kol nebyla nikdy tak jednoduchá a nikdy nedávala takovou svobodu se vyjádřit jako ROTIFORM AeroDisc. Dostupné v černé nebo bílé barvě jako základ pro vlastní polep nebo použití některého z již připravených designů, které si můžete zdarma stáhnout zde.

AeroDisc je vyrobený z plastu a ke kolu se upevňuje pomocí HEX matice.

Uvedená cena je za 1 kus krytu ROTIFORM AeroDisc

Kompatibilní s následujícími modely kol:
LAS-R 8,5x19"
RSE 8,5x19"
BUC-M 8,5x19"

ROTIFORM AeroDisc

Šablony pro ROTIFORM AeroDisc

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.