Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Sada silikonových hadic Samco Sport pro vedení chladicí kapaliny pro Mercedes-Benz ML270 Cdi (W163), r.v. od 1997-2005

Samco Sport 2-dílná sada silikonových hadic pro vedení chladicí kapaliny pro Mercedes-Benz ML270 Cdi (W163) s rokem výroby od 1997-2005. Všechy hadice v této sadě jsou přesně tvarovány pro záměnu za konkrétní původní gumové hadice v motorovém prostoru.

Použití silikonových hadic výrazně posouvá limity motoru, umožňuje jeho spolehlivější provoz a případné budoucí navyšování výkonu.Celý popis

od 3 351
Cena je včetně DPH
Barva:
Vyberte barvu:
modrá
3 351 Kč
červená
3 351 Kč
černá
3 351 Kč
žlutá
3 351 Kč
oranžová
3 351 Kč
světle zelená
3 351 Kč
tmavě zelená
3 351 Kč
fialová
3 351 Kč
růžová
3 854 Kč
bílá
3 854 Kč
gunmetal šedá
3 854 Kč
viper červená
3 854 Kč
matná černá (classic)
3 854 Kč
metalická stříbrná
4 524 Kč
urban šedá (maskáčový vzor)
4 524 Kč
solar oranžová (maskáčový vzor)
4 524 Kč
ninja zelená (maskáčový vzor)
4 524 Kč
lightning modrá (maskáčový vzor)
4 524 Kč
samco blaze (černá s červenými plameny)
4 524 Kč
Značka: Samco Sport UK
Kód: TCS672/Cx
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Samco Sport 2-dílná sada silikonových hadic pro vedení chladicí kapaliny pro Mercedes-Benz ML270 Cdi (W163) s rokem výroby od 1997-2005. Všechy hadice v této sadě jsou přesně tvarovány pro záměnu za konkrétní původní gumové hadice v motorovém prostoru..

Silikonové tlakové hadice Samco Sport mají 3-vrstvé protkávání pro maximální odolnost v tlakových soustavách.

Technické parametry:
Počet hadic v sadě: 2
Použití hadic: vedení chladicí kapaliny
Označení doporučené sady spon: CK672/C
Teplotní odolnost: max. 180°C.

Silikonové hadice Samco Sport je možné objednat v libovolném odstínu z nabídky níže. Zvolenou barvu, prosíme, uvádějte do poznámky při dokončení objednávky.Uvedená cena je za hadici ve standardních barevných variantách (modrá, červená, světle zelená, žlutá, fialová, černá, tmavě zelená a oranžová).
Prémiové barvy (příplatek +15%): bílá, růžová, matná černá (Classic), Gumnetal šedá, metalická stříbrná, Viper červená
Prémiové barvy (příplatek +35%): stříbrná, samco blaze s červenými plameny a všechny varianty maskáčových vzorů

Dostupné barevné varianty silikonových hadic Samco Sport

Pozor: Při objednání hadic v jiném odstínu než je modrá, červená nebo černá, je třeba počítat s delší dobou dodání (cca 4-6 týdnů). U prémiových barev může být doba dodání delší než uvedených 6 týdnů.

 

 

Použití silikonových hadic Samco Sport posouvá limity vozu Extrémní odolnost a životnost silikonových hadic Samco Sport Kvalita silikonových hadic Samco Sport je ověřena použitím v extrémních podmínkách
Silikonové hadice Samco Sport posouvají výkonnostní limity vozu díky své vysoké odolnosti, životnosti a zároveň dodávají atraktivnější vzhled motorovému prostoru. Silikonové hadice Samco Sport jsou nejodolnějšími hadicemi na trhu, jejichž trvanlivost je podpořena doživotní zárukou. Závodní týmy po celém světě volí produkty Samco Sport, které byly nesčetněkrát prověřeny při těch nejnáročnějších závodech v extrémních podmínkách.

 

 


 

 

Přednosti silikonových hadic Samco Sport

Špičkové silikonové hadice Samco jsou ručně vyráběny ve Velké Británii a hojně využívány při profesionálních závodech včetně seriálu Formule 1 nebo ve vozech kategorie WRC. Díky svému složení jsou vynikající náhradou za originální gumové hadice, jelikož nepodléhají jejich projevům stárnutí jakými jsou puchření, praskání, blednutí a další negativní vlivy, které mohou způsobit netěsnost systému. Každá jednotlivá hadice vyrobená společností Samco prochází důkladnou kontrolou a všechny hadice Samco přesahují požadavky normy SAE J20 a jsou vyráběny s certifikací kvality ISO 9002 2000.

Naše společnost Escape6 je přímým dovozcem silikonových hadic Samco Sport z Velké Británie do ČR.
 

 

Samco Sport Connect to the track

 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.