Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

SCANGRIP LINE LIGHT 200 - Osvětlovací jednotka s 276 LED diodami SMD

SCANGRIP LINE LIGHT 200 - Osvětlovací jednotka s 276 LED diodami SMD.Celý popis

8 916 Kč
7 133 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: SCANGRIP
Kód: 03.5224
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

SCANGRIP LINE LIGHT 200 - Osvětlovací jednotka s 276 LED diodami SMD.

LINE LIGHT je flexibilní řešení osvětlení s velmi univerzálním využitím.

Koncentruje světlo v úhlu 75°, což zajišťuje extrémně jasné a silné osvětlení celého pracovního prostoru.

LINE LIGHT poskytuje téměř dvakrát lepší osvětlení ve srovnání s tradičními 36 W zářivkami, které se bežně využívají v průmyslu.

Kvalita světla je extrémně vysoká (skoro jako denní světlo), které je optimální pro přesné rozpoznání barev, odstínů a dalších detailů výrobku. Rovnoměrné osvětlení bez blikání, bleskových efektů tak minimalizuje riziko nehod.

LINE LIGHT je vyroben z PMMA. Je extrémně odolný proti nárazům, otřesům a vibracím z průmyslových strojů. Je odolný vůči vlhkým, drsným a špinavým podmínkám profesionálního pracovního prostředí v průmyslu a je odolný vůči olejům a chemikaliím.

Ve srovnání s tradičním zářivkovým osvětlením, LINE LIGHT spotřebuje polovinu elektrické energie, což vede k velké úspoře nákladů.

Technická životnost LED diod je nejméně 100 000 hodin.

Svítidla LINE LIGHT jsou k dispozici v různým délkách a mohou být použity, buď samostatně nebo spojené v řetězci.

 

Technické parametry primárního světla:

  • Zdroj světla: 276 PLCC2 LEDs
  • Intenzita osvětlení: 1600 lux @ 0,5 m
  • Světelný tok: 1800 lm
  • Stupeň krytí: IP67
  • Hmotnost: 860 g
  • CRI: >80
  • CCT: 6000 K
  • Pracovní teplota: -10°C až +40°C
  • Rozměry: 2027 x 25 x 25 mm

Balení obsahuje:

  • 1x svítilna SCANGRIP LINE LIGHT 200

 

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním dovozcem a distributorem produktů dánské společnosti SCANGRIP A/S do České republiky.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.