Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

SCANGRIP TRANSPORT CASE SITE LIGHT 30 - přenosný kufr pro světlo SITE LIGHT 30

SCANGRIP TRANSPORT CASE SITE LIGHT 30 je velmi odolný a lehký kufr pro snadné přemisťování a přepravu světla Scangrip Site Light 30.Celý popis

2 937
Cena je včetně DPH
Značka: SCANGRIP
Kód: 49.0350
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Navrženo pro bezpečné přenášení, přepravu a uskladnění Vašeho světla Scangrip Site Light 30.

Zabudovaná rukojeť a nízká váha zajistí snadnou manipulaci.

Rozměry a hmotnost:

  • Hmotnost: 1,32 kg
  • Délka: 420 mm
  • Šířka: 360 mm
  • Výška: 220 mm

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním dovozcem a distributorem produktů dánské společnosti SCANGRIP A/S do České republiky.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.