Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Sportovní pružiny H&R pro Hyundai Accent IV Typ RB, r.v. od 2011, snížení 30/30mm

Sportovní pružiny H&R pro Hyundai Accent IV, Typ RB ( i25/ Solaris/ Verna/ Grand Arega/ Attitude), r.v. od 2011 se snížením 30/30 mm.

Montáží těchto dokonale sladěných sportovních pružin získáte nejen sportovní vzhled vozu, ale také přesnější a bezpečné řízení a zmírnění houpání a naklánění v zatáčkách!

Výrobky firmy H&R jsou 100% Made in Germany. Tato sada sportovních pružin se dodává bez TUV certifikátu.Celý popis

6 065
Cena je včetně DPH
Značka: H&R
Kód: 28899-1
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
Sada sportovních pružin pro Hyundai Accent IV Typ RB ( i25/ Solaris/ Verna/ Grand Arega/ Attitude), bez homologace, r.v. od 2011, snížení 30/30 mm.

Značka vozu: Hyundai Accent iV Typ RB ( i25/ Solaris/ Verna/ Grand Arega/ Attitude), bez homologace. Rok výroby: od 2011
Snížení přední / zadní nápravy: 30 / 30 mm
Výrobní číslo přední pružiny: VA 28899 VA, výrobní číslo zadní pružiny: HA 28899 HA
Objednací kód H&R: 28899-1, EAN kód: 4048419138927
Rozměry balení: neuvedeno, hmotnost balení: neuvedeno

Technické poznámky:

K této sadě sportovních pružin výrobce neuvádí žádné technické poznámky

Doplňující informace:
Sportovní pružiny H&R se montují výměnou za originální pružiny, které jsou na voze montované z výroby. Sportovní pružiny H&R jsou navrženy tak, aby byly funkční v kombinaci se sériovými tlumiči pérování - není tedy nutná jejich výměna za sportovní. Na voze není třeba žádných úprav, je tak možné sportovní pružiny kdykoliv vyměnit zpět za sériové.

Pokud hledáte opravdu kvalitní podvozkové komponenty, na které se budete moci spolehnout, je H&R tou pravou volbou. Německý výrobce H&R je firma s tradicí již od sedmdesátých let minulého století. Firma H&R dodává pružiny pro sportovní vozy již do výroby, například ve vozech Porsche Carrera GT, GT II a GT III, Mercedes Benz CLK DTM AMG, nebo VW Golf R32 jsou již z výroby montovány pružiny H&R.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem podvozkových komponentů H&R do ČR.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.