Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Sportovní pružiny ST Suspensions pro Mercedes Benz C- Sportcoupé (203CL) Coupé r.v. 05/00-04/08, zatížení PN do 1035kg, snížení 50/30mm

Sportovní pružiny ST Suspensions pro Mercedes Benz C- Sportcoupé (203CL) Coupé r.v. 05/00-04/08 se snížením přední/zadní nápravy 50/30 mm.

Sportovní pružiny jsou určeny k výměně za originální pružiny. Výměnou originálních pružin za sportovní snížíte těžiště vozu a dodáte mu sportovní vzhled.Celý popis

5 666 Kč
4 790 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: ST Suspensions
Kód: 28225084
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
Sportovní pružiny ST Suspensions pro Mercedes Benz C- Sportcoupé (203CL) Coupé r.v. 05/00-04/08 se snížením přední/zadní nápravy 50/30 mm. Sportovní pružiny jsou určeny k výměně za originální pružiny. Výměnou originálních pružin za sportovní snížíte těžiště vozu a dodáte mu sportovní vzhled. Ve srovnání se standardními sportovními pružinami, pružiny ST Suspensions snižují těžiště a poskytují mnohem lepší jízdní dynamiku a ovladatelnost.

Parametry:
Typ vozu: Mercedes Benz C- Sportcoupé (203CL)
Rok výroby: 05/00-04/08
Motorizace: 230, 320, 350, 200CDi, 220CDi
Výkon: 90-200 kW
Max. povolené zatížení náprav přední/zadní do: 1035 kg/1010 kg
Snížení přední/zadní nápravy: 50/30 mm

Technické poznámky:
11. Nelze použít u vozů s elektronickým nastavením výšky.
30. Uváděné snížení se může lišit na základě použitých originálních gumových uložení pružin. Maximální snížení může být dosaženo použitím jednobodových uložení. Snižení může být upraveno použitím odlišných uložení.ST Suspensions je nová obchodní značka německého výrobce KW automotive, který má dlouholetou tradici a je známý svými kvalitními podvozkovými komponenty. V nabídce ST Suspensions nyní naleznete široký ucelený sortiment sportovních podvozkových komponentů, jako jsou: sportovní pružiny, pevné kompletní podvozky, výškově stavitelné podvozky, podložky pro zvýšení a rozšíření a sportovní stabilizátory.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem podvozkových komponentů ST Suspensions do ČR.


Doporučené příslušenstvíAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.