Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Sportovní rezonátor Magnaflow Glasspack s průměrem otvoru 79 mm, délka 560mm

Sportovní rezonátor Magnaflow Glasspack s průměrem vstupního i výstupního otvoru 79 mm, celková délka 560mm.

Sportovní rezonátory Magnaflow jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou opatřeny antikorozním hliníkovým povrchem.Celý popis

Značka: Magnaflow
Kód: 18129
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Sportovní rezonátor Magnaflow Glasspack.

Technické parametry:
Průměr vstupního / výstupního otvoru: 79 mm / 79 mm
Celková délka: 560 mm
Délka těla rezonátoru: 460 mm, Výrobní materiál: pevnostní ocel s antikorozní povrchovou úpravou

Sportovní rezonátory Magnaflow Glasspack jsou určené pro snížení rezonancí a hluku při stavbě sportovního výfukového systému. Konstrukce dovoluje použít tento rezonátor místo středového i koncového tlumiče.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.