Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Stavitelný 3-cestný podvozek KW Automotive Clubsport pro Audi S3 (8P) bez el. tlumičů vč. Sportback s prům. tlum. 55mm, r.v. 01/07-, výkon motoru 195kW, zatížení PN 1130kg

Tento 3-cestně nastavitelný podvozek KW Automotive Clubsport pro Audi S3 (8P) bez el. tlumičů r.v. 01/07-, výkon motoru 195 kW, zatížení přední/zadní nápravy 1130 kg/ 1085 kg přináší svět motorsportu do běžného provozu. Využijte plného potenciálu Vašeho vozu na silnicích, během Track days a závodních tratích jako Nürburgring Nordschleife.

Tento stavitelný podvozek Vám poskytne schopnost přizpůsobit se různým povrchům, ostrým zatáčkám, náhlým změnám výšky a hlavně Vašemu stylu jízdy! Kombinuje špičkovou závodní technologii s bezúdržbovými OEM komponenty. Tento podvozek je schválen evropskou zkušebnou TÜV.Celý popis

116 416 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 39710252
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Tento 3-cestně nastavitelný podvozek KW Automotive Clubsport byl navržen na nejnáročnější světové závodní trati – Nürburgring Nordschleife.

KW Clubsport vám poskytuje široké možnosti nastavení pro rozdílné povrchy silnice/tratě, ostré zatáčky a náhlá převýšení. Všechny tyto podvozky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů nerezovou technologií "inox-line" pro dlouhou životnost. Pomocí voliče na tlumiči můžete nastavit odskok až v 16 krocích a tím ovlivnit přilnavost vozu dle Vašich představ a podmínek na silnici/trati. Nezávisle na odskoku můžete nastavit nízkorychlostní kompresi tlumiče v 6 krocích a narozdíl od 2-cestně stavitelného podvozku můžete nastavit také vysokorychlostní kompresi tlumiče a to ve 14 krocích.

Díky těmto možnostem nastavení máte možnost dokonale přizpůsobit podvozek hmotnosti vozu, použité kombinaci kol a pneumatik, charakteru trati a povětrnostním podmínkám a samozřejmě Vašemu stylu jízdy.

Základní vlastnosti podvozku:
- nezávisle nastavitelná tuhost tlumiče ve směru odskoku i komprese
- nerezová technologie „Inox-line“
- plynulé nastavení výšky pomocí závitu
- rozsah nastavení testovaný pro každý konkrétní vůz
- špičkové komponenty pro dlouhou životnost
- nastavitelná tuhost při roztažení v 16 krocích
- nastavitelná tuhost při nízkorychlostní kompresi v 6 krocích a při vysokorychlostní ve 14 krocích
- unikátní oddělené nastavení tuhosti
- u vybraných aplikací je součástí šibalové horní uložení

Technické poznámky:
Typ vozu: Audi S3 (8P) bez el. tlumičů, vč. Sportback s prům. tlum. 55mm
Rok výroby: 01/07-
Výkon motoru: 195 kW
Maximální povolené zatížení přední / zadní nápravy: 1130 kg/ 1085 kg

Technické poznámky:
2. Podvozek výškově stavitelný na obou nápravách. Vpředu se nastavení výšky provádí pomocí závitu na tlumiči. Vzadu se snížení provádí pomocí sportovní pružiny a snižovací misky.
37. U vozů s elektronicky ovládanými tlumiči je třeba se přesvědčit, že je toto ovládání odpojené. Konkrétní odpojovací sady jsou v nabídce KW. Pro bližší informace nás kontaktujte.
57. Pouze pro vozidla s průměrem svorky na předním tlumiči 55 mm.
97. S unibalovým horním uložením Clubsport na přední nápravě.

O výrobci:
Společnost KW Automotive GmbH je ztělesněním špičkových podvozkových produktů pro tuningové i závodní vozy po celém světě. Společnost KW byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni zaměstnává přes 200 lidí a celková plocha výrobních a skladovacích prostor čítá více než 23.000 m2 plochy.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním distributorem podvozkových komponentů KW v ČR.Doporučené příslušenství

KW klíčenka
KW klíčenka
169,- Kč


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.