Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Subwoofer Hertz DS 25.3

Subwoofer Hertz DS 25.3Celý popis

1 890
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: DS 25.3
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Subwoofer Hertz DS 25.3

Subwoofery DS 25.3 nabízejí vysokou efektivitu a výjimečné ovládání výkonu. Jsou vybaveny polypropylenovou membránou a obložením z butylové gumy, které poskytují vysokou exkurzi s minimálním zkreslením. Účinný chladicí systém zajišťuje optimální odvod tepla a zvyšuje jejich spolehlivost. Subwoofery Dieci jsou určeny pro použití v kompaktních uzavřených nebo reflexních boxech. Díky exkluzivnímu, pečlivě promyšlenému designu mohou být použity v každé instalaci.

Hlavní vlastnosti subwooferu Hertz DS 25.3

  • Polypropylenová membrána vyztužená minerálním práškem
  • Prostor z vysoce exkurzní butylové gumy
  • Hluboké žebrování na povrchu kužele zvyšuje tuhost
  • Velmi vysoká účinnost s vynikajícím ovládáním výkonu
  • Určeno pro použití v malých uzavřených nebo reflexních (odvětraných) boxech
  • Měděná hlasová cívka, navinutá na hliníku, pro velmi dobré tepelné vlastnosti a mechanickou kapacitu
  • Odvzdušňovací systém zajišťuje lepší odvod tepla a konzistentní výkon
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.