Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Subwoofer Hertz S 300 S4

Subwoofer Hertz S 300 S4Celý popis

1 890
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: S 300 S4
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Subwoofer Hertz S 300 S4

Subwoofer S 300 S4 o velikosti 300 mm (12"), navržený pro získání výkonných hlubokých basů v každé instalaci, je posledním přírůstkem do řady produktů Uno. Díky citlivosti 89,5 dB, dosahované použitím lehkých materiálů, jako je papír pro kužel a pěny s vysokou hustotou pro suspenzi, poskytuje komponenta možnost snadno dosáhnout vysokých akustických tlaků v prostoru automobilu. Exkluzivní patentovaný systém V-cone® zajišťuje maximální tuhost díky širokým výkyvům, čímž se dosahuje nízkých nenarušených frekvencí při vysoké hlasitosti. S 300 S4 je optimalizován jak pro reflexní, tak pro uzavřené boxy. Rezonanční frekvence je až 33 Hz (obzvláště nízká hodnota vzhledem k vysoké účinnosti reproduktoru). Tento údaj dokládá míru angažovanosti týmu Hertz pro výzkum a vývoj na projektu s cílem maximalizovat kvalitu a úroveň výstupu. Těsnění z ABS vylepšuje kosmetický dojem výrobku a zajišťuje přitažlivý vzhled po instalaci.

Hlavní vlastnosti subwooferu Hertz S 300 S4

  • Velmi vysoká účinnost, vynikající ovládání výkonu
  • V-cone® s lisovanou papírovou membránou pro maximální lehkost
  • Prostor s vysokou výkyvnou pěnou kombinující vysokou citlivost a hlubokou basovou odezvu
  • Čistá měděná cívka, navinutá na hliníkovém tělese, pro mimořádnou tepelnou a mechanickou kapacitu
  • FEM rafinovaná struktura využívající nízkouhlíkovou ocel a feritový magnet s vysokou hustotou
  • Určeno pro použití v malém uzavřeném nebo reflexním boxu
  • Těsnění ABS zajišťuje esteticky příjemnou instalaci
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.