Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Subwoofer v boxu Hertz DBX 30.3

Subwoofer v boxu Hertz DBX 30.3Celý popis

3 690
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: DBX 30.3
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Subwoofer v boxu Hertz DBX 30.3

DBX 30.3 je subwoofer do auta navržený pro zvýšení výkonu audiosystému v nízkých kmitočtech, optimalizaci prostorů a zajištění rychlé, ne příliš invazivní instalace. Subwooferová jednotka poskytuje dynamické, obklopující basy. Velmi tlustý kryt MDF díky své pevné a stabilní struktuře neovlivňuje akustiku. Zadní skloněný panel plní dvě důležité funkce - snižuje odrazy zpětných vln a usnadňuje instalaci.

Hlavní vlastnosti subwooferu v boxu Hertz DBX 30.3

  • Velmi výkonný subwooferový systém s vynikajícím ovládáním výkonu
  • Velmi silná konstrukce MDF
  • Šikmá zadní stěna, zvyšuje tlumení rezonancí a zajišťuje snadnou montáž
  • Terminály s vysokým proudem
  • Polypropylenová membrána vyztužená minerálními prášky
  • Obvod z butylkaučuku s vysokou exkurzí
  • Hluboké žebrování na povrchu kužele zvyšuje tuhost
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.