Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Subwoofer v tubě Hertz DST 30.3B

Subwoofer v tubě Hertz DST 30.3BCelý popis

3 790 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: DST 30.3B
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Subwoofer v tubě Hertz DST 30.3B

Hledáte výkonné, působivé a úchvatné basy? To je DST 30.3B, 12" subwoofer v tubě, schopný zvládnout 1000 W výkon. Vysoký výkon je dosažen díky vnějšímu obložení butylkaučuku, které zajišťuje vysokou exkurzi a vinuté cívky z čisté mědi, které poskytují vynikající tepelnou a mechanickou kapacitu. Kryt DST 30.3B je potažen černým kobercem s vyšívaným logem Hertz a dvěma upevňovacími popruhy pro čistou, snadnou instalaci a demontáž.

Hlavní vlastnosti subwooferu v tubě Hertz DST 30.3B

  • 12" (300 mm) subwooferová jednotka pro vynikající výkon
  • Bassreflexový design skříně, poskytuje výkonné a hluboké basy
  • Obsahuje upevňovací pásy pro snadnou instalaci a demontáž
  • Obsahuje robustní ochranný kovový gril
  • Vysokonapěťové pocínované svorky
  • Vysoce exluzivní gumový prostor
  • Čistá měděná cívka, navinutá na hliníkovém tělese, pro velmi dobrou tepelnou a mechanickou kapacitu
  • Odvzdušňovací systém pro větší lineární výchylku a lepší odvod tepla
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.