Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Swisstrax dlaždice modulární podlahy typu Ribtrax, 40 x 40 cm, Pearl Grey šedá

Hledáte odolnou a přitom atraktivní modulární podlahu do vaší garáže, dílny či showroomu? Modulární podlahy Swisstrax představují naprostou špičku na trhu, za čímž stojí i dlouholetá spolupráce s mnoha světovými značkami. Ribtrax je nejpopulárnějším typem dlaždic s rozměrem 40 x 40 cm, prodyšnou drážkovanou konstrukcí, obrovskou odolností a mnoha barevnými variantami.Celý popis

194 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Swisstrax
Kód: SWRIBPG
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Dlaždice Ribtrax jsou nejoblíbenější dlaždicí pro stavbu modulárních podlah. Dlaždice má revoluční otevřený profil, takže skvěle větrá a odvádí vodu. Ribtrax je ideální do garáží, showroomů, komerčních prostor a to v interiéru i exteriéru.

Základní specifikace dlaždice Ribtrax
Velikost: 40 cm (15,75") x 40 cm (15,75")
Výška (tloušťka): 1,9 cm (0,75")
Výška perforace: 0,32 cm (0,13")
Hmotnost: 0,667 kg
Teplotní odolnost: od -30°C do +120°C
Únosnost: 221,467 kg/cm2 (3150 PSI) - vydrží přejezd vozidla do hmotnosti téměř 32 tun
Odolnost: Vynikající proti oleji, palivu a dalším provozním kapalinám / dobrá proti kyselinám a rozpouštědlům

Hlavní výhody dlaždice Swisstrax typu Ribtrax
- snadná instalace, kterou zvládnete zcela sami
- díky otevřenému profilu a soustavě odvodných kanálů skvěle odvádí vodu
- velice tichá při chůzi i přejezdu
- UV stabilní
- snadno udržovatelná
- odolná proti chemikáliím
- neklouzavá
- instalovatelná během několika málo hodin i na větších plochách
- 100% recyklovatelná

Instalace podlahy
Swisstrax vyrábí modulární podlahy tak, aby byly velmi snadné pro montáž a to i pro běžného uživatele. Díky zajišťovacímu mechanismu v podobě oček a čepů, kterými je každá dlaždice opatřena není zapotřebí ani žádné speciální nářadí. V běžných domácích podmínkách tak během krátké doby vykouzlíte atraktivní a 100% funkční podlahu. Dlaždice mohou být snadno zkracovány a seřezávány na požadovaný tvar. Pro zakončení hran, které budou sloužit jako nášlapové nebo nájezdové, nabízí Swisstrax originální zkosené hrany.

Péče o podlahy Swisstrax
Čištění podlah Swisstrax je velice snadné a je možné jej provádět několika způsoby v závislosti na místě využití a typu použité dlaždice. Otevřené dlaždice Ribtrax je možné čistit mopem, vysávat nebo sprchovat tlakovou myčkou.

Zakladatel společnosti Swisstrax Randy Nelson začal s vývojem a výrobou modulárních podlah již před více než 30 lety. V roce 2006 se značka Swisstrax přemístila do USA, kde má nyní své sídlo. Výroba pak probíhá v Kanadě. Podlahové systémy Swisstrax jsou dnes distribuovány do celého světa a mají mnoho spokojených partnerů v řadách špičkových světových automobilových organizací jakými jsou:
Ford | Dodge | John Deere | Shelby | Petty's Garage | Rockstar Performance | Monster Energy | Roush Racing | Coca Cola | Meguiar's | NASCAR | Bridgestone | SEMA Show | Barret-Jackson | Mercedes-Benz | Ferrari a mnoho dalších.Doporučené příslušenstvíAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.