Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Systém vertikálního otevírání dveří LSD pro vůz BMW řady 1 (E87) rok výroby 09/04- v 5-dvéřovém provedení

42 526
Cena je včetně DPH
Kód: 50020017
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
Kompletní systém vertikálního otevírání dveří LSD (Lambo Style Doors) pro vůz BMW řady 1 (E87) (187,1K,1K4), rok výroby 09/04- v 5-dvéřovém provedení. Originální systém od německého výrobce KW automotive. Jednoduchá montáž na originální úchyty pantů dveří bez nutnosti zásadních zásahů do karoserie vozu. Kompletní dodávka včetně montážního příslušenství.

Poznámky k montáži:
a) Nutná úprava předních blatníků.
d) Nutné nastavit originální kabelový svazek.
b) Standartní boční blikač musí být upraven (viz.pokyny k instalaci).
i) Standartní nádobka na vodu musí být výměněna nebo přepracována. Pro výměnu nádržky viz tabulka příšlušenství.
j) U vozidel vybavených dveřními airbagy je třeba upravit kabelový svazek ve dveřích.
k) Původní panty musí být odžíznuty. Pro navrácení do originálního stavu je potřeba použít originální náhradní díly. Zkontrolujte prosím graf s příšlušenstvím.
Z) LSD GRS+(Guided Roller System +): LSD šroubení s nastavitelnou vodící kladkou a horním zamykaním.

VŠECHNY SYSTÉMY DVEŘNÍHO OTEVÍRÁNÍ LSD JSOU OPATŘENY EVROPSKOU HOMOLOGACÍ TÜV.

Montážní návod včetně ilustrací (popisující nutné zásahy do karoserie) lze zaslat na vyžádání.

Společnost KW Automotive (Výrobce systémů LSD) je naprostou špičkou ve výrobě pantů pro vertikální otevírání dveří. Tyto systémy jsou navrhovány a testovány vždy pro použití na konkrétním voze. Montáž se provádí na originální úchyty dveří bez nutnosti svařování a jiných zásadních zásahů do karoserie vozu. V některých případech je pouze nutná drobná úprava blatníků. K systémům dveřního otevírání LSD (Lambo Style Doors) je vždy dodáván evropský certifikát TÜV. Bezpečnost dveřních pantů LSD je dokonce testována za pomoci crash testů.

Společnost Escape6 s.r.o. je přímým dovozcem dveřních pantů LSD do ČR.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.