Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

TAKATA 4-bodový sportovní pás Drift III černý, s 3" ramenními popruhy a homologací ECE, Způsob uchycení s uchycením na sponu

Originální bezpečnostní pásy TAKATA série Drift jsou vyráběny v Německu a navrženy tak, aby splňovaly bezpečnostní předpisy v kombinaci se standardními sedačkami v běžném silničním provozu. Pásy TAKATA Drift jsou opatřeny silniční homologací ECE a jsou tak v běžném provozu zcela legální.

Pásy TAKATA Drift využívají technologii Takata ASM® převzatou ze závodních pásů a jsou zakončeny montážními úchyty dle zvoleného typu bez nutnosti znehodnotit originální bezpečnostní pás. Volit můžete mezi charakteristickou zelenou barvou a decentní černou barvou pásu. TAKATA Drift III jsou zároveň jedinými pásy schválenými pro běžný provoz v širokém 3-palcovém provedení.Celý popis

7 300
Cena je včetně DPH
Způsob uchycení

s uchycením na sponu

s uchycením na oko
Značka: TAKATA
Kód: 70002-0
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Pokud chcete vzhled závodních pásů, ale přitom zachovat silniční homologaci pásů, jsou pro vás pásy TAKATA Drift III ideálním řešením díky svému jedinečnému provedení se 3" širokými ramenními popruhy a centrální tlačítkové sponě. Pás je navíc vybaven technologií ASM, která zamezuje podklouznutí posádky vozu pod pás během nehody.

4-bodový sportovní pás TAKATA Drift III v černém provedení s homologací ECE pro využití na veřejných komunikacích, případně závodech bez potřeby FIA/SFI homologace. Pás je vybaven centrální tlačítkovou sponou, 3" ramenními pásy a 2" pásem v oblasti pasu. Montáž je řešena pomocí předmontovaných úchytů, které se montují zpravidla na tovární kotvící místa ve voze.

- homologace ECE-R 16.4 pro provoz na pozemních komunikacích
- 3" pásy v oblasti ramen, 2" pásy v oblasti pasu
- centrální tlačítková spona

Takata ASM® technologie zabraňuje podklouznutí řidiče nebo spolujezdce pod pásem během nehody. Patentovaný systém zajistí, že pás se v oblasti k tomu určené při nárazu uvolní o cca 2" a způsobí tak mírnou rotaci připoutaného člověka. Tato rotace znemožní podklouznutí těla pod pásem.

POZOR: Všechny pásy série Drift mohou být použity pouze v kombinaci se sedadly, která mají oddělenou hlavovou opěrku nebo v případě integrované hlavové opěrky mají průvlaky na pásy. Pásy nelze použít společně se sedadly, která mají integrovanou hlavovou opěrku a přitom nemají průvlak na pásy.

Společnost Escape6 s.r.o. je přímým dovozcem pásů TAKATA do ČR.Doporučené příslušenstvíAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.