Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

TAKATA 4-bodový závodní pás Race 4 zelený, s 3" ramenními popruhy a závodní homologací FIA, Způsob uchycení s uchycením na sponu

Originální závodní bezpečnostní pásy TAKATA série Race jsou vyráběny v Německu a navrženy tak, aby splňovaly bezpečnostní předpisy FIA pro profesionální závodní soutěže. Pásy TAKATA Race jsou opatřeny závodní homologací FIA a jsou určeny pro montáž v kombinaci se sportovními sedadly s průvlaky na pásy.

Pásy TAKATA Race 4 využívají technologii Takata ASM® zabraňující podklouznutí pilota pod pásem během nehody a jsou zakončeny montážními úchyty dle zvoleného typu. Volit můžete mezi charakteristickou zelenou barvou a decentní černou barvou pásu.Celý popis

9 677
Cena je včetně DPH
Způsob uchycení

s uchycením na sponu

s uchycením na oko
Značka: TAKATA
Kód: 71000-H2
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Špičkový originální bezpečnostní pás TAKATA Race 4 se závodní homologací FIA je ideálním pásem pro závodní soutěže. Pás je osazen kvalitní centrální rychloupínací sponou, kterou je možné v případě 4-bodového pásu rozšířit o dodatečný 5/6 bod. Proti podklouznutí pilota pod pásem během nehody je pás vybaven technologií TAKATA ASM® Montáž je řešena pomocí dodávaných spon na závitová oka.

4-bodový pás TAKATA Race 4 je vybaven 3" širokými pásy v oblasti ramen a v oblasti pasu 2" širokými pásy pro větší pohodlí. Pásy TAKATA Race nejsou homologovány pro běžný silniční provoz, jsou opatřeny pouze závodní homologací FIA.

- homologace FIA
- 3" pásy v oblasti ramen, 2" pásy v oblasti pasu
- centrální rychloupínací spona

Takata ASM® technologie zabraňuje podklouznutí řidiče nebo spolujezdce pod pásem během nehody. Patentovaný systém zajistí, že pás se v oblasti k tomu určené při nárazu uvolní o cca 2" a způsobí tak mírnou rotaci připoutaného člověka. Tato rotace znemožní podklouznutí těla pod pásem.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem bezpečnostních prvků TAKATA do ČR.Doporučené příslušenstvíAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.