Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Thermo-tec tepelná izolace sací hadice ke vzduchovému filtru

Teplota nasávaného vzduchu je jedním z hlavních parametrů, které ovlivňují výsledný výkon motoru. Kvalitní vzduchový filtr ztrácí svou účinnost, pokud se vzduch na své cestě do motoru dokáže opět ohřát. Tomu zamezíte použitím tepelné izolace na sací hadici Thermo-tec. Celý popis

1 990
Cena je včetně DPH
Značka: Thermo-Tec
Kód: 14500
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Tepelně izolační obal sací hadice ke vzduchovému filtru Thermo-tec je určen pro sací hadice o průměru 63 mm až 101 mm a délce maximálně 91,4 cm. Díky svému složení odráží až 98% sálavého tepla až do hodnoty 1093°C a dokáže odolat kontaktní teplotě až do hodnoty 400°C.

Tepelná izolace je na sací hadici zajištěna šněrovacím způsobem. Potřebná šňůra je dodávána v balení v následujích barvách:
- modrá
- žlutá
- červená
- bílá

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.