Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Thermo-tec tepelně izolační obal na akumulátor 20,3 x 101,6 cm

Jediný tepelně izolační obal na akumulátor, který dokáže odolávat případnému úniku kyseliny z akumulátoru a zároveň odráží až 90% sálavého tepla, které může negativně ovlivnit funkci a životnost akumulátoru.Celý popis

1 295
Cena je včetně DPH
Značka: Thermo-Tec
Kód: 13200
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Thermo-tec tepelně izolační obal na akumulátor je zcela bezpečný pro manipulaci i vůči životnímu prostředí a jeho montáž je velice snadná. Díky svému složení dokáže jako jediný na světě kromě sálavého tepla odolávat i uniklé kyselině z akumulátoru, kterou dokáže neutralizovat a zabraňuje korozi způsobené touto kyselinou.

Tepelně izolační štít díky svému složení z tkaniny s obsahem křemíku a pružného hliníkového obalu odráží až 90% sálavého tepla. Tento vysoce reflexní povrch tohoto materiálu je schopný snést teplotu až 1100°C. Balení obsahuje vrstvu, která zajišťuje neutralizaci kyseliny z akumulátoru.

Díky špičkovým vlastnostem je tento izolační obal hojně využíván i americkou armádou.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.