Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Univerzální lipa/spoiler z pružného materiálu, černý s červenou linkou, délka 2,5 m

Univerzální lipa/spoiler ideální pro montáž pod nárazník, boční prahy apod. je dlouhá 2,5 m a vybavená samolepicí páskou pro snadnou montáž. Spoiler je černý s červeným proužkem na hraně.Celý popis

1 090 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Escape6
Kód: AEALY-033
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Univerzální lipa/spoiler ideální pro montáž pod nárazník, boční prahy apod. je dlouhý 2,5 m a vybavený samolepicí páskou pro snadné uchycení. Délku lze libovolně zkrátit dle potřeby. Díky veliké pružnosti materiálu spoiler odolá i kontaktu s vozovkou nebo jinou překážkou.

Spoiler je díky montážní samolepící pásce možné správně a snadno napasovat na nárazník do požadované pozice. Pro konečnou montáž je nutné kromě samolepicí pásky přichytit spoiler šroubky, nýty nebo jiným vhodným spojovacím materiálem!

- délka spoileru 2,5m
- viditelná výška spoileru cca 35 mm (včetně dosedací plochy cca 60 mm)
- snadno se přizpůsobí téměř jakémukoliv nárazníku
- univerzální použití
- odolný proti slunečnímu záření a vodě
- elastický a odolný
- snadná montáž
- pro montáž není třeba žádné speciální nářadí

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.