Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Verus Engineering duální karbonová přítlačná křidélka (canardy) předního nárazníku pro Porsche 981 GT4

Karbonová přítlačná křidélka (canardy) předního nárazníku amerického výrobce VERUS Engineering pro vůz Porsche 981 GT4 je zcela funkčním aerodynamickým doplňkem testovaným ve větrném tunelu pro maximální efektivitu a funkčnost.Celý popis

31 676
Cena je včetně DPH
Kód: A0151A
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Karbonová přítlačná křidélka (canardy) předního nárazníku amerického výrobce VERUS Engineering pro vůz Porsche 981 GT4 ND zlepší přilnavost a aerodynamiku Vašeho vozu. Zároveň slouží taky jako designový doplňek. 

Vyrobeno z karbonu. 

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem VERUS Engineering z USA do ČR.

 

 

 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.