Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Verus Engineering karbonový difuzor zadního nárazníku pro Porsche Cayman 987

Karbonový difuzor zadního nárazníku amerického výrobce VERUS Engineering pro vůz Porsche Cayman 987.1 / 987.2 je zcela funkčním aerodynamickým doplňkem testovaným ve větrném tunelu pro maximální efektivitu a funkčnost.Celý popis

76 863 Kč
Cena je včetně DPH
Kód: A0133A
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Pokud jsou vyrobeny správně, jsou difizory nárazníků zdrojem extrémního přítlaku, který pomáhá ovladatelnosti vozu. Zadní difuzor Verus Engineering pro Porsche 987.1 / 987.2 snižuje efekt odlehčení zadní části vozu a snižuje odpor vzduchu. Díky použití software CFD bylo dosaženo nejen agresivního sportovního designu, ale hlavně maximální funkčnosti v reálném provozu. Pro samotný vývoj byl využit také ANSYS Fluent Analysis software, který umožňuje sledovat proudění vzduchu kolem vozu a pod vozidlem.

Všechny tři horizontální části difuzoru jsou vyrobeny z karbonové tkaniny 2/2 kepr vytvrzené v autoklávu, zatímco vertikální žebra jsou z odolného polyuretanu. Ke karoserii je celá sestava difuzoru přichycena prostřednictvím ocelových držáků.

Pro instalaci difuzoru není vyžadováno absolutně žádné vrtání či jiné úpravy karoserie. Pro maximální efektivitu nabízíme ze sortimentu VERUS Engineering také podvozkový plochý panel.

 

Základní vlastnosti:

  • zvýšení přítlaku a snížení odporu vzduchu proudicího kolem karoserie
  • navrženo za použití ANSYS Fluent software
  • dokonale navazuje na originální linie nárazníku
  • Modulární design - možnost montáže společně s plochým panelem podvozku

Konstrukce:

  • 1,5mm tenká karbonová tkanina 2x2 kepr
  • polyuretanová žebra pro dlouhou životnost
  • držáky ohýbané z 5052 hliníkové slitiny
  • montážní materiál kompletně z nerezové oceli

 

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem VERUS Engineering z USA do ČR.

 

 

 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.